Služby

Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru  nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Ať už se jedná o vybavení pokoje, či příznivé ceny.

Rezervace, ceník

Vzhledem k zájmu o ubytování v našem zařizení, doporučujeme zajistit si rezervaci pokoje s dostatečným předstihem. Své místo tak budete mít u nás vždy jisté. Neustále přizpůsobujeme naše ceny, abychom Vám pro Vás měli vždy tu nejvýhodnější nabídku. Rádi Vám sdělíme aktuální platné ceny a také Vám pomůže vyřídit Vaši rezervací tak, aby splňovala Vaše požadavky!

Pokoje

Přesvědčte se, že pobyt v našem zařízení pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. Nezáleží na tom, zda se k nám chystáte na jednu noc či na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojení.

 

V areálu se nachází kadeřnícký salon,který můžete využít!!!

Stylové kadeřnictví nabízí kompletní kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty. Profesionálně vyškolený personál se kompletně postará o Váš nový vzhled. Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, tak dámských, a samozřejmě také barvení. Naší předností je příjemné prostředí a poradenství v oblasti image. Po návštěvě našeho kadeřnictví se budete cítit jako znovuzrození.